Termelési kisegítő
Keszthely

Raktári munka diákok számára, élelmiszer területen, csomagolás, címkézés feladatokkal Hivatkozási szám WHC022354

Keszthely Vissza Termelési kisegítő Raktári munka diákok számára, élelmiszer területen, csomagolás, címkézés feladatokkal Hivatkozási szám WHC022354

Élelmiszeripari partnerünk részére keresünk nyárimunkára diákokat keszthelyi munkavégzéssel!

Feladatok

  • könnyű fizikai munka minimális adminisztratív tevékenységgel
  • alapanyagok előkészítése
  • termékgyártás, adagolás
  • csomagolás, címkézés, kartonozás
  • rendelések összekészítése, raktári tevékenység

Elvárások

  • heti 4-5 nap vállalása augusztus végéig
  • azonnali kezdés

Ajánlatunk

  • kiszámítható munkaidő: hétköznap 7:00-15:30 között
  • versenyképes bérezés: 1700 Ft/óra