Termeléstámogató mérnök gyakornok - Dunakeszi
Budapest vonzáskörzete

Szerezz szakmai tapasztalatot már a diákként! Hivatkozási szám WHC02272

Budapest vonzáskörzete Vissza Termeléstámogató mérnök gyakornok - Dunakeszi Szerezz szakmai tapasztalatot már a diákként! Hivatkozási szám WHC02272

Partnerünk napozólámpák, germicidlámpák és egyéb speciális lámpák gyártásával és értékesítésével foglalkozik szerte a világon. Most Dunakeszire, a mérnökség mindennapi munkájának támogatására keresünk lelkes gyakornokokat.

Feladatok

  • Műszaki rajzok, dokumentációk értelmezése és/vagy elkészítése
  • Telepítési, felújítási és vagy/karbantartási feladatokban való aktív részvétel
  • Gép építésben, átépítésben való gyakorlati részvétel
  • Folyamatleírások elkészítése, aktualizálása, meglévő folyamatok fejlesztése, új folyamatokat bevezetése

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Mérnök területen folytatott tanulmányok
  • Heti min. 20 óra vállalása
  • Kreatív és célorientált gondolkodásmód
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Csapatszellem

Ajánlatunk

  • Rugalmas, tanulmányokhoz illeszkedő munkaidő
  • Br. 2000 Ft-os órabér
  • Fejlődési lehetőség - később főállású pozícióban is
  • Munkába járási támogatás
  • Szakmai gyakorlatot is le tudunk igazolni!
  • Hosszútávú diákmunka