Termeléstervező
Békéscsaba

Hivatkozási szám WHCSZ12812

Békéscsaba Vissza Termeléstervező Hivatkozási szám WHCSZ12812

Békéscsabai gyártó partnerünk megbízásából keresünk Termeléstervező pozícióba munkatársat.

Feladatok

  • Heti, napi gyártási tervek készítése
  • Gyártási rendelések követése
  • Alapanyag rendelkezésre-állás ellenőrzése, -követése
  • Kommunikáció a gyártási területekkel, vevői- és beszállító kapcsolattartókkal
  • Gyártás ütemezése, tervezése
  • Egyéb munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • Termeléstervezésben szerzett min. 1-2 éves tapasztalat
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Jó konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség
  • Előny: IATF ismeret, angol nyelvtudás

Ajánlatunk

  • Kihívást jelentő feladatok
  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Versenyképes alapbér
  • 13. havi fizetés
  • Bónuszok