Villamosmérnök gyakornok
Tatabánya

Remek tapasztalatszerzési lehetőség! Hivatkozási szám WHC022093

Tatabánya Vissza Villamosmérnök gyakornok Remek tapasztalatszerzési lehetőség! Hivatkozási szám WHC022093

Tatabányai partnerünk számára keresünk diák munkavállalót villamosmérnök gyakornoki pozícióba!

Feladatok

  • Műszaki dokumentációs feladatok elvégzése,
  • A mérnökségi csapat mindennapi munkájának segítése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Villamosmérnök napi feladatainak a segítése

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony villamosmérnöki szakon
  • Ms office felhasználói szintű ismerete
  • Heti 2-3 nap ráérés
  • Jelentkezés bérigény megadásával lehetséges

Ajánlatunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas időbeosztás
  • Betanulás után Home office lehetőség