Adaptációs szerelő
Szigetszentmiklós

Azonnali kezdéssel, villamosipari területen szerzett tapasztalattal vagy végzettséggel, 2 műszakos munkarendre várjuk jelentkezését! További információk: +36307868404 Hivatkozási szám WHC012669

Szigetszentmiklós Vissza Adaptációs szerelő Azonnali kezdéssel, villamosipari területen szerzett tapasztalattal vagy végzettséggel, 2 műszakos munkarendre várjuk jelentkezését! További információk: +36307868404 Hivatkozási szám WHC012669

Szigetszentmiklósi partnercégünk részére keresünk adaptációs szerelőt.

Feladatok

Feladatok:

  • Felelős egy vagy több folyamat végrehajtásáért a csapatok nem hierarchikus irányításán keresztül
  • Összehangolja az erőforrásokat a rövid távú igényekkel, ahol szükséges, képzéseket tart a szabványosított munka sikeres elvégzéséhez, szükség esetén problémákat fogalmaz meg / eszkalál.
  • Erősen hozzájárul a folyamatos fejlesztéshez
  • Gondoskodik az operátorok képzéséről és a képzési szintek érvényesítéséről.

Elvárások

Elvárások:

  • Középiskolai érettségi vagy azzal egyenértékű bizonyítvány
  • Angol B1-es szint
  • 1-2 év tapasztalat gyártási környezetben
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Ajánlatunk

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés.
  • Céges járat Budapestről és Szigetszentmiklóson belül
  • Jelentkezés bérigény megjelölésével
  • Kiemelt béren felüli juttatások
  • Családias munkakörnyezet