Alvállalkozói elszámoló munkatárs
Alsónémedi

6 órás részmunkaidőre is van lehetőség! Hivatkozási szám WHCSZ12724

Alsónémedi Vissza Alvállalkozói elszámoló munkatárs 6 órás részmunkaidőre is van lehetőség! Hivatkozási szám WHCSZ12724

Pest megyei logisztikai szolgáltató partnerünkhöz keresünk Alvállalkozói elszámoló munkatárs pozícióba új kollégát.

Feladatok

  • Felel a fuvaros alvállalkozói tevékenységének ellenőrzéséért
  • Felügyeli a belföldi szállítmányozási ügyleteket, és az előírás szerinti fuvar-, elszámolási-, ügyintézési-, folyamatok betartását
  • Alvállalkozói teljesítmények TMS-ben való napi lezárása
  • Járatösszesítők, alvállalkozói menetlevelek adatainak összevetése, szükség esetén az adatok korrekciója a TMS-ben
  • Egyedi tarifák esetén a fuvardíj kézi rögzítése TMS-ben, az alvállalkozói tarifák beállítása, diesel pótlék aktuális nyomon-követése, rögzítése
  • 2 hetes periódusonként az alvállalkozói számlamelléklet elkészítése, továbbítása az alvállalkozónak
  • Havi záráshoz kontrolling számára a kért határidőre pontos adatszolgáltatás fuvardíjra, dieselre, útdíj költségekre vonatkozóan
  • A beérkező fuvaros alvállalkozói számlák számszaki ellenőrzése, leigazolása, könyvelésnek való továbbítása
  • Fuvaros alvállalkozók biztosításainak felügyelete, higiéniára vonatkozó elvárások betartatásának dokumentáció alapú ellenőrzése
  • Biztosítás másolatok alvállalkozóktól való bekérése, érvényességi idő rögzítése, lejárat figyelése
  • Ad hoc lekérdezések készítése a járattervezés hatékonyságára, illetve az alvállalkozói teljesítmény mérésére vonatkozóan

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Strukturált gondolkodás, kiváló elemzőkészség
  • Önálló és precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • Ügyfélközpontú és növekedés szemléletű gondolkodásmód
  • A logisztika és szállítás területeinek, tevékenységeinek megértési képessége
  • „B” kategóriás jogosítvány és autó megléte. A telephely tömegközlekedéssel nem megközelíthető.

Ajánlatunk

  • Vonzó és családbarát munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés + cafeteria + bejárási támogatás
  • Fejlődési lehetőség egy nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoportnál
  • Jó hangulatú, modern munkahely és egy fiatalos, lendületes csapat
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség