CNC gépkezelő
Veresegyház

Ingyenes cégesbusz számtalan településről! Hivatkozási szám WHC01652

Veresegyház Vissza CNC gépkezelő Ingyenes cégesbusz számtalan településről! Hivatkozási szám WHC01652

Jelentkezz önéletrajzoddal a folyamat gyorsítása érdekében !

Feladatok

  • CNC gépkezelési folyamatok levezénylése
  • Munkadarab megmunkálásra való előkészítése
  • Rajzdokumentáció alapján munkadarabok legyártása
  • Gyártási műveleti utasítások betartása
  • Minőségügyi ellenőrzés mérőeszközökkel, dokumentálás
  • Gépátvizsgálás elvégzése
  • Anyaggazdálkodás precíz vezetése, dokumentálása

Elvárások

  • Gépi forgácsoló végzettség VAGY CNC fémmegmunkálási tapasztalat
  • CNC vezérlési ismeretek
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása: 3 műszak (8 órás) vagy 4 műszak (12 órás)

  • Végzettség és tapasztalat alapján alakuló bérezés megegyezés szerint
  • Cafetéria juttatás a belépés napjától: br. 35.000 Ft
  • Műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai: 50%
  • Étkezés támogatás: Ebéd menü kedvezményes áron
  • Egészségbiztosítás: belépés napjától (orvosi konzultáció, elsőbbségi időpont)
  • Munkavédelmi felszerelés: belépés napjától (méretre szabás, mosást a cég vállalja)
  • Utazási költségtérítés: nettó 30Ft/km + br. 20 Ft/km
  • Céges buszjárat:

Újpest, Rákospalota, Mátyásföld, Fót, Dunakeszi, Csomád, Gödöllő, Szada, Domony, Fótliget, Göd, Sződliget, Vác, Csörög, Vácduka, Váchartyán, Vácrátót, Nógrádsáp, Vanyarc, Galgaguta, Acsa, Püspökhatvan, Galgagyörk, Galgamácsa, Vácegres, Erdőkertes, Rád, Kálló, Pásztó, Erdőtarcsa, Verseg, Kartal, Aszód, Iklad, Váckisújfalu, Őrbottyán, Palotás, Héhalom, Dány, Nagykökényes, Heréd, Szűcsi, Rózsaszentmárton, Petőfibánya, Selyp, Lőrinczi, Apc, Zagyvaszántó, Tura, Hatvan, Kerekharaszt, Ecséd, Hort, Jászfényszaru, Boldog, Vácszentlászló, Valkó, Galgahévíz, Bag, Hévízgyörk, Domonyvölgy, Máriabesnyő, Zsámbok, Isaszeg

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Modern munkakörnyezet
  • Korrekt vezetőség