Elektromos karbantartó
Gönyű

Hivatkozási szám WHC011211

Gönyű Vissza Elektromos karbantartó Hivatkozási szám WHC011211

Győr melletti fémipari partnercégünk részére keresünk Elektromos karbantartó munkatársat.

Feladatok

  • Elektronikai rendszerek és berendezések megelőző karbantartása, javítása
  • Kapcsoló és elosztószekrények optimalizálása
  • Hibák elemzése, karbantartási tervek készítése
  • Kapcsolattartás termelés és logisztikai részlegekkel

Elvárások

  • Erősáramú végzettség
  • Villamos rajzok ismerete
  • Üzemzavar és hibaelhárítás területén szerzett karbantartási tapasztalat
  • Megoldások kidolgozásának képessége a hatékony működés érdekében
  • 2 műszakos munkarend és időszakos hétvégi készenlét vállalása

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Tapasztalattól függő versenyképes bér
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Továbbképzési, tanulási lehetőség
  • Cafetéria br. 405.000 Ft/év
  • 13. havi jutalom, kompetencia pótlék, hűségbónusz