Élelmiszeripari munkatárs
Celldömölk

SZÁMOS pozíció, azonnali kezdés! Ingyenes CÉGES BUSZJÁRAT! Hivatkozási szám WHC012947

Celldömölk Vissza Élelmiszeripari munkatárs SZÁMOS pozíció, azonnali kezdés! Ingyenes CÉGES BUSZJÁRAT! Hivatkozási szám WHC012947

Celldömölki élelmiszeripari partnercégünkhöz keresünk munkavállalókat az alábbi pozíciókban!

Feladatok

  • LISZTEZŐ/TÉSZTAKEVERŐ: Alapfokú végzettséggel, gépkiszolgálás, betanított feladatok elvégzése
  • GÉPBEÁLLÍTÓ: Szakirányú végzettséggel vagy műszaki/gépbeállítói ismeretekkel, gyártósor beállításainak ellátása
  • ELEKTROMOS KARBANTARTÓ: villamos szakirányú végzettséggel, üzemi elektromos hibák elhárítása
  • TERMELÉSI TAKARÍTÓ: Alapfokú végzettséggel, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, fizikai állóképesség
  • CSOMAGOLÁSI CSAPATVEZETŐ: Középfokú végzettséggel, vezetői tapasztalattal, műszaki ismeretekkel, számítógépes tudással, csomagolási részleg irányítása

Elvárások

  • 12 órás munkarend vállalása (2 nap 06:00-18:00, 2 nap pihenő, 2 nap 18:00-06:00, 2 nap pihenő)
  • Alapfokú vagy középfokú végzettség pozíciónak megfelelően
  • Jó fizikai állóképesség
  • Sikeres tesztírás
  • Orvosi alkalmasság
  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat előny

  • Biztos, stabil lehetőség, folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Alapbéren felül kiemelt műszakpótlék
  • Prémiumrendszer, cafetéria
  • Étkezési hozzájárulás
  • Ingyenes céges buszjárat Pápa-Jánosháza irányából és számos településről
  • Tömegközlekedés 100%-os térítése, vagy üzemanyagtámogatás