Gépkezelő operátor
Makó

Céges buszjárat, útiköltség térítés és alapbéren felüli juttatások várnak Rád egy igényes és modern munkakörnyezetben! Hivatkozási szám WHC011817

Makó Vissza Gépkezelő operátor Céges buszjárat, útiköltség térítés és alapbéren felüli juttatások várnak Rád egy igényes és modern munkakörnyezetben! Hivatkozási szám WHC011817

Makói nemzetközi hátterű partnercégünk részére keresünk új kollégákat gépkezelő operátor munkakörbe!

Feladatok

  • Gyártóberendezések folyamatos működtetése, felügyelete
  • Gépek alapanyaggal való ellátása, a technológiai előírások és kezelési utasítások betartása mellett
  • Gépek és berendezések ápolása, tisztítása

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Folyamatos műszak vállalása
  • Munkavédelmi előírások betartása, önállóság
  • Alapszintű számítógépes ismeretek

Ajánlatunk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
  • 40%-os éjszakai műszakpótlék, 50% vasárnapi pótlék, 5% folyamatos műszakpótlék
  • Teljesítménybónusz
  • Cafeteria Bruttó 34 000 Ft
  • Medicover magán egészségszolgáltatás
  • kedvezményes étkezés lehetőség
  • Ingyenes céges buszjáratok: Szeged-Deszk-Klárafalva-Ferencszállás-Kiszombor-Szőreg Hódmezővásárhely-Szikáncs-Földeák Mezőkovácsháza-Végegyháza-Mezőhegyes-Pitvaros-Csanádpalota-Kövegy Nagylak-Magyarcsanád-Apátfalva
  • Útiköltség térítés: bérlet 86 %-a, autó esetén 30 Ft/km
  • Háromműszakos munkarend hétfőtől vasárnapig 8 órában (5:50-13:50, 13:50-21:50, 21:50-5:50) (4 nap délelőtt -1 nap pihenő - 4 nap délután - 1 nap pihenő - 4 nap éjszaka - 2 nap pihenő (48 óra))