Gumiabroncs gyártó gépkezelő
Környe

Hivatkozási szám WHC01462

Környe Vissza Gumiabroncs gyártó gépkezelő Hivatkozási szám WHC01462

Partnerünk a világ legnagyobb gumiabroncs és gumitermék gyártó vállalatának magyar leányvállalata.

A tatabányai ipari parkban található gyár 2008-ban kezdte meg a főleg prémium kategóriás gépjárművekre szánt, nagy sebességindexű személyautó és terepjáró abroncsok gyártását.

Feladatok

  • Személyautó és terepjáró gumiabroncsok és gumitermékek gyártása
  • A gumigyártás során használt gépek, eszközök működtetése, anyagmozgatás
  • Munkád precíz ellenőrzése
  • ÖNÉLETRAJZODAT CSATOLVA a jelentkezés gombra kattintani, amennyiben felkeltette az érdeklődésedet a pozíció

Elvárások

  • Gyártógépeken szerzett, legalább 1 éves gépkezelői tapasztalat, vagy termelő üzemben szerzett legalább 1 éves gyártással kapcsolatos tapasztalat.
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Folyamatos munkarendben, 12 órás műszakban történő munkavégzés (3+3)

Ajánlatunk

  • Kiemelt bérezés
  • Műszakpótlékok, vasárnapi munkavégzés pótlék
  • Egyéni teljesítmény bónusz
  • Tanulási, fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Széleskörű béren kívüli juttatások
  • Megye szerte kiterjedt, ingyenesen igénybe vehető vállalati buszjáratok