Hajlító gépkezelő
Veszprém

AZONNALI KEZDÉSSEL STABIL LEHETŐSÉG! Hivatkozási szám WHC012485

Veszprém Vissza Hajlító gépkezelő AZONNALI KEZDÉSSEL STABIL LEHETŐSÉG! Hivatkozási szám WHC012485

Veszprémi partnerünk részére keressük Hajlító gépkezelő pozícióba a leendő munkavállalóinkat. A vállalat kamionokhoz és mezőgazdasági haszongépjárművekhez gyárt világmárkájú alkatrészeket, összekötő elemeket.

Feladatok

  • Hajlító gépek beállítása az előírt paraméterek alapján
  • A gyártás során önellenőrzés elvégzése, az előírt ellenőrzési
  • tervek végrehajtása
  • Lángvágó használata a munka során

Elvárások

  • Figyelmes, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó fizikai erőnlét és műszaki érzék
  • 5 tonnás híddaru jogosítvány előny
  • 2 műszak vállalása

Ajánlatunk

  • Versenyképes órabér
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség, akár azonnali kezdéssel
  • Határozatlan idejű szerződés saját állományban
  • 3 hónapos próbaidő
  • Béren kívüli juttatás próbaidő után
  • Ingyenes szerződéses buszjárat, bejárás támogatás
  • Dolgozói ajánlási program
  • Munkaruha juttatás
  • Fizetett munkaközi szünetek
  • További szociális támogatások