Operátor
Tatabánya, 2024.09.19.

Operátor

Egy műszakos munkarend állandó délután vagy éjszakás műszakban Hivatkozási szám WHC011351
Operátor

Tatabánya Vissza Operátor Egy műszakos munkarend állandó délután vagy éjszakás műszakban Hivatkozási szám WHC0113512024.09.19.

Ha szeretnél állandó egy szakban dolgozni, akkor eljött a Te lehetőséged

Feladatok

  • Gyártóberendezések kezelése, kiszolgálása
  • Termelés/összeszerelési feladatok ellátás

Elvárások

  • darukezelői jogosítvány (4121,4361,4372)
  • legalább középfokú végzettség
  • egészségügyi alkalmassági vizsgálaton történő megfelelés

  • 1 műszakos 8 órás munkarend vállalása akár délutános vagy éjszakás műszak
  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem (alapbér + műszakpótlék+bónuszok)
  • cafeteria juttatás – belépés napjától
  • ingyenes céges járat több településről is
  • 500.-/havi korlátlan konditerem és squash pálya használat
  • nyári tábor a kollégák gyermekeinek
  • kedvezményes fürdő belépő
  • családi napok és csapatépítő programok
  • ajándékcsomagok