Raktári koordinátor
Tarján,

1 műszakos munkavégzés raktári koordinátori pozícióban! Hivatkozási szám WHC012851

Tarján Vissza Raktári koordinátor 1 műszakos munkavégzés raktári koordinátori pozícióban! Hivatkozási szám WHC012851

Műanyag fröccsöntéssel foglalkozó partnerünkhöz keresünk 1 műszakos raktári koordinátort

Feladatok

  • Irányítja a raktárosok munkáját, megszervezi a beosztást
  • Betartja és betartatja a raktári rendtartásra vonatkozó munkautasításokat, illetve gondoskodik a munkavédelmi szabályok betartásáról, oktatások meglétéről.
  • Raktári rend, FIFO naprakészen tartása.
  • Anyagmozgások ellenőrzése, szúrópróba szerű leltárak elvégzése.
  • Kiszállítások ellenőrzése, dokumentáció kezelés, feladatok koordinálása, vevőspecifikus elvárások biztosítása
  • Szoros együttműködés az anyagfelelős kollégával és minden hónap végén egyezteti az alapanyagok, komponensek, darálmányok, csomagolóanyagok készletét.
  • Ellenőrzi a munkaeszközök állapotát, szükség esetén jelzi a hiányosságokat a felettesei felé.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Érvényes targoncavezetői engedélyek (OKJ vizsgával)
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Vezetői és irányító készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás
  • Rugalmasság
  • Megbízhatóság
  • Nyitott az újra, hajlandó tanulni és készségeit alkalmazza a munkavégzés során
  • 8 – 16:30 munkarend vállalása
  • munkába járás önállóan, mert ebbe az idősávba nincs céges buszjáratunk

Ajánlatunk

  • kiemelkedő alapbér
  • bónuszok
  • cafeteria
  • angol nyelvtanulási lehetőség
  • bejárás támogatás 100%-ban
  • ingyenes céges busz