Raktáros/targoncás
Zalalövő,

Nagy összegű Cafeteria, egészségügyi hozzájárulás, emelt műszakpótlék! Hivatkozási szám WHC012372

Zalalövő Vissza Raktáros/targoncás Nagy összegű Cafeteria, egészségügyi hozzájárulás, emelt műszakpótlék! Hivatkozási szám WHC012372

Raktáros munkatársat keresünk Zalalövőre, rendkívül kedvező juttatási csomaggal!

Feladatok

  • Alapanyagok / áruk bevételezése és kiadása
  • Gépjárművek rakodása
  • Áru előkészítés
  • Bejövő nyomtatványok kezelése
  • Leltározásban való részvétel, Göngyölegkezelés

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Megbízhatóság, precizitás, gondos munkavégzés

Ajánlatunk

  • kiszámítható munka, munkarend
  • családias környezet
  • ingyenes céges buszjárat: Lenti / Szombathely / Zalaegerszeg / Őriszentpéter irányából (közel 30 település érintésével)
  • éves nettó 516.000Ft Cafeteria
  • műszakpótlék 60 %, szombati túlóra 200%, vasárnapi túlóra 250%
  • határozatlan idejű jogviszony, hosszútávú munkalehetőség
  • Melletted vagyunk program- ingyenes pénzügyi, jogi tanácsadás