Vakcinagyártó technikus
Budapest X.,

Kiemelkedő bérezés! Magas Cafetéria! 2 vagy 3 műszakos munkarend! Hivatkozási szám WHC012607

Budapest X. Vissza Vakcinagyártó technikus Kiemelkedő bérezés! Magas Cafetéria! 2 vagy 3 műszakos munkarend! Hivatkozási szám WHC012607

Budapest X. kerületébe keresünk Vakcinagyártó technikusokat!

Feladatok

  • Feladat műszaki berendezések és gyógyszeripari tartályok szakszerű kezelése
  • Antigének előállítása fermentációs vagy tojás/szöveti technológiával, valamint gyártási dokumentáció vezetése papíron, és digitális felületeken a GMP előírásainak megfelelően
  • Közepesen nehéz fizikai munka 20-25 kg edényeket is meg kell emelni.
  • Ülő és álló munka egyaránt – Sokféle munkaállomást meg fog tanulni.

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • monotóniatűrés

Ajánlatunk

  • Versenyképes jövedelem
  • 2 illetve 3 műszakos munkarend.
  • Éves bónusz (egyéni teljesítmény alapján)
  • cafeteria: Bruttó 75.000 Ft
  • Vállalati étterem (reggeli, ebéd, kedv.áron)
  • Távolsági buszjárat esetén 100%-os térítés, illetve személygépkocsival való érkezés esetén 18 Ft/km üzemanyag támogatás