Fizikai kisegítő nyugdíjas Dunaföldváron
2040 Dunaföldvár, 2024.10.12.

Amennyiben szeretnél egy stabil, kiszámítható munkahelyet, akkor jelentkezz az alábbi munkára. Hivatkozási szám WHC071192

2040 Dunaföldvár Vissza Fizikai kisegítő nyugdíjas Dunaföldváron Amennyiben szeretnél egy stabil, kiszámítható munkahelyet, akkor jelentkezz az alábbi munkára. Hivatkozási szám WHC0711922024.10.12.

Dunaföldvári partnercégünk számára keresünk nyugdíjas munkavállalókat könnyű fizikai munkára.

Feladatok

  • csomagolás
  • tésztaformázás
  • egyéb könnyű fizikai feladatok

Elvárások

  • öregségi/korhatáros nyugdíj igazolás megléte
  • érvényes tüdőszűrű igazolás
  • álló munka vállalása

Ajánlatunk

  • br. 2200 Ft/ órabér
  • stabil munkahely
  • útiköltség támogatás
  • szabad hétvége