Nyugdíjas Lakatos
Dunaújváros

Munkalehetőség nyugdíjasoknak! Hivatkozási szám WHC07980

Dunaújváros Vissza Nyugdíjas Lakatos Munkalehetőség nyugdíjasoknak! Hivatkozási szám WHC07980

Dunaújvárosi partnerünk számára keresünk lakatos végzettséggel és tapasztalattal rendelkező nyugdíjasokat!

Feladatok

  • Szükséges hegesztési eljárás megválasztása (MIG/MAG, AWI) a műveleti utasítás és a Gyártás vezető útmutatásai alapján
  • Hegesztett szerkezetek darabolt elemeinek előkészítése, hegesztéssel történő összeállítása
  • A hegesztő üzemben lévő berendezések rendeltetésszerű üzemképes állapotának biztosítása
  • Rajz szerinti méretellenőrzés elvégzése

Elvárások

  • Szakirányú fémipari végzettség (szerkezetlakatos, hegesztési ismeretek CO, AWI)
  • A feladatok ellátásához szükséges eszközök ismerete, valamint azok használata
  • Magabiztos műszaki rajzolvasási készség, műszerismeret, anyagismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 1-3 év fémipari szakmai tapasztalat

Ajánlatunk

  • Br.2353 Ft/óra
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • 6-8 órás munkaidő
  • utazás támogatás