Raktáros
Makó

Raktáros

Targoncavezető, raktáros munka folyamatos műszakban, Makón Hivatkozási szám WHC011816
Raktáros

Makó Vissza Raktáros Targoncavezető, raktáros munka folyamatos műszakban, Makón Hivatkozási szám WHC011816

Raktáros-targoncás munkalehetőség makói partnercégünk saját állományában, több műszakos munkarendben!

Feladatok

  • Alapanyagok érkeztetése, mintázása, címkézése
  • Alapanyagok előkészítése a termelésnek
  • Késztermékek előkészítése és kamionra rakodása
  • Beérkező alapanyagok érkeztetése, mintázása, címkézése, megfelelő tárhelyre szállítása

Elvárások

  • Középfokú végzettség, ennek hiányában általános iskolai végzettség és minimum 5 éves szakmai tapasztalat.
  • Targoncavezetői jogosítvány (OKJ bizonyítvány és új típusú NKH jogosítvány egyaránt)

Ajánlatunk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
  • 40%-os éjszakai műszakpótlék, 50% vasárnapi pótlék, 5% folyamatos műszakpótlék
  • Teljesítménybónusz
  • Cafeteria Bruttó 34 000 Ft
  • Medicover magán egészségszolgáltatás
  • kedvezményes étkezés lehetőség
  • Ingyenes céges buszjáratok: Szeged-Deszk-Klárafalva-Ferencszállás-Kiszombor-Szőreg Hódmezővásárhely-Szikáncs-Földeák Mezőkovácsháza-Végegyháza-Mezőhegyes-Pitvaros-Csanádpalota-Kövegy Nagylak-Magyarcsanád-Apátfalva
  • Útiköltség térítés: bérlet 86 %-a, autó esetén 30 Ft/km
  • Háromműszakos munkarend hétfőtől vasárnapig 8 órában (5:50-13:50, 13:50-21:50, 21:50-5:50) (4 nap délelőtt -1 nap pihenő - 4 nap délután - 1 nap pihenő - 4 nap éjszaka - 2 nap pihenő (48 óra))