Belső Értékesítő / Kereskedelmi ügyintéző
Veszprém

Hivatkozási szám WHCSZ12639

Veszprém Vissza Belső Értékesítő / Kereskedelmi ügyintéző Hivatkozási szám WHCSZ12639

Belső értékesítőt keresünk kereskedelmi partnerünk számára.

Feladatok

  • Ajánlatkérések kezelése e-mailen és telefonon keresztül, személyes bolti kiszolgálás.
  • Műszaki termékek beazonosítása,
    ajánlatok kiküldése, megrendelések felvétele és rögzítése SAP-ban.
  • Vevőkkel és szállítókkal való kapcsolattartás és kommunikáció.
  • Beérkező termékek bevételezése, tárolása és kiadása, leltározási feladatok ellátása.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Műszaki ismeret
  • Legalább 1-2 éves kereskedelmi/eladói tapasztalat
  • Felhasználószintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • SAP ismeret előny

Ajánlatunk

  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Támogató csapat