Budapest

Gyártásfejlesztő-támogató mérnök

További információk: +36 30 100 8474 Hivatkozási szám WHCSZ12656

Budapest Vissza Gyártásfejlesztő-támogató mérnök További információk: +36 30 100 8474 Hivatkozási szám WHCSZ12656

Budapesti gyártópartnerünk részére keresünk gyártásfejlesztő-támogató mérnök pozicióba bővülés miatt, új kollégát.

Feladatok

  • aktívan részt vesz a gyárral kapcsolatos műszaki problémák megoldásában (gépek, kiszolgáló berendezések, és telephely)
  • koordinálja a rá bízott gépek eseti karbantartásának folyamatát, az egyes gépeken előforduló hibák elhárítására javaslatot tesz, önállóan is dönthet elképzelése szerinti megvalósításról
  • a műszaki vezető által megadott célok szerint a gépek üzemeltethetőségét és üzembiztos működését, a termelékenység növelését, a munkabiztonság javítását elősegíti műszaki ötleteivel, javaslataival, majd dokumentálja és ellenőrzi a megvalósítást
  • szerszám-, alkatrész-beszállítókkal való kapcsolattartást, árajánlatkérést, új beszállítók felkutatását folyamatosan végzi
  • műszaki változtatások után gyártással kapcsolatos műszaki analíziseket készít az elvégzett fejlesztés eredményeinek kiértékelésére
  • kapcsolatot tart a külföldi központi műszaki osztállyal
  • a fejlesztés folyamatára vonatkozó minőségbiztosítási előírásokat betartja
  • felel a lokálisan elvégzett változtatások műszaki dokumentációinak naprakész állapotáért (AUTOCAD és Solidworks rajz nyilvántartások)
  • jelzi felettesének a hiányzó rajzokat és pótolja azokat utasítás alapján
  • közreműködik a gyártási problémák elemzésében, javításában
  • biztonságtechnikai elemek műszaki terveinek elkészítése után minden esetben egyeztet, illetve tájékoztatja a cégünknél lévő mindenkori munkavédelmi vezetőt a tervekről, és a kivitelezés tényleges bevezetése csak annak jóváhagyásával történhet
  • Döntéseivel, illetve tevékenységeivel figyelembe veszi és támogatja az üzemekben bevezetett LEAN rendszerek működtetését és fenntartását
  • Munkáját úgy végzi, hogy azzal minden esetben betartja a cégünknél előírt mindenkori munkavédelmi előírásokat
  • az általa tervezett és elkészült szerszámok próbaüzemén részt vesz, és a szerszám beüzemelését koordinálja, ellenőrzi, amíg a szerszám véglegesen jóvá van hagyva és át nincs adva a termelésnek
  • felújítási, beüzemelési projektek ütemtervének kidolgozásában és azok megszervezésében, végrehajtásában részt vesz

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Gépésztervezői végzettség
  • 2-3 év releváns tapasztalat
  • Gyártástámogatásban szerezett tapasztalat,
  • Inventor és/vagy Solidworks ismerete,
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Célorientált, határozott személyiség
  • Jó problémamegoldó és és elemző képesség
  • Kitűnő kommunikációs és együttműködési készség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Ajánlatunk

  • Vonzó alapbér és juttatási csomag