Debrecen

Industrial Wastewater Treatment Engineer

További információk: +36 30 100 8474 Hivatkozási szám WHCSZ12671

Debrecen Vissza Industrial Wastewater Treatment Engineer További információk: +36 30 100 8474 Hivatkozási szám WHCSZ12671

Debreceni gyártó partnerünk részére keresünk Industrial Wastewater Treatment Engineer pozícióba ambiciózus munkatársat!

Feladatok

  • Az üzemben a szennyvíz- és vízkezelő létesítmények működésének irányítása a tervezési fázis felülvizsgálatától az építési projekt irányításáig; beleértve az üzembe helyezés előtti és üzembe helyezési tevékenységeket;
  • A szennyvízkezelési folyamatok folyamatos működtetésének és fejlesztésének támogatása és koordinálása a CAPEX és az OPEX szem előtt tartásával;
  • Kezelési ellenőrzési folyamatok végrehajtása, mint például mintavétel, laboratóriumi elemzések és különféle mérések, például vegyszeradagolás számítások;
  • Megelőző karbantartási terv készítése és a berendezések állapotfelmérése;
  • Szennyvízelvezető létesítmények és berendezések karbantartási ügyeinek vezetése;
  • Segítségnyújtás a kapcsolódó beszállítók kezelésében (szerződéskezelés, szükséges licencek és képesítések ellenőrzése, KPI és SLA kezelése stb.);
  • Segítségnyújtás a szennyvízelvezető rendszer teljes életciklusának kezelésében, a munka rendszeres összefoglalása, a felettesek felé történő beszámolás;
  • Segítségnyújtás központi/csoport szintű EHS-központi ellenőrzések és auditok lefolytatásában.

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség;
  • Legalább 3-5 éves tapasztalat szennyvíztisztító rendszer üzemeltetésében nagy gyártó vállalatoknál;
  • Rendelkezik a környezetvédelmi szolgáltató vállalkozók irányításában szerzett több éves tapasztalattal;
  • Gyári létesítmények, a törvények és előírások, valamint üzemeltetési és karbantartási tapasztalattal;
  • AutoCAD használatában való jártasság;
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás.

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőségek;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőség.