Pápa

LAUNCH mérnök

További információk: +36 30 100 8474 Hivatkozási szám WHCSZ12673

Pápa Vissza LAUNCH mérnök További információk: +36 30 100 8474 Hivatkozási szám WHCSZ12673

Pápai autóipari beszállító partnerünk részére keresünk, ambiciózus LAUNCH mérnök kollégát!

Feladatok

  • Az új termékek és a hozzá tartozó új széria és előszériás gyártási eljárások bevezetése a vonatkozó dokumentációk alapján (helyi és központi)
  • Gyári gyártást érintő változások bevezetésének eseti koordinálása
  • Az új termékek bevezetéséhez kapcsolódó készültségi és egyéb jelentési dokumentációk elkészítése, azok egyeztetése a mérnökség vezetővel, a program vezetéssel, a központi mérnökséggel
  • Javaslatot tesz -a projekthez kapcsolódó- szükséges képzési tevékenységekre
  • A gyárthatósági vizsgálatok, illetve a termék és gyártóeszköz fejlesztési javaslatok koordinálása
  • Az anyagfelhasználások, gyártási idők, launch költségek figyelemmel kísérése, optimalizálása
  • A projekt direkt létszámszükségletének, gyártási elrendezésének (Layout) meghatározása
  • A folyamatos fejlesztési tevékenységek támogatása
  • Ismeri és ismerteti a belső/külső vevők igényeit
  • Részvétel a projektet érintő auditokon.
  • A program központi rendszerben történő adminisztrációja
  • Futó termék esetében annak gyárthatósági/profitabilitási felügyelete, fejlesztése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • MS Office programok haladó szintű ismerete
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kezdeményező/szervező/problémamegoldó készség
  • Nyitott, dinamikus személyiség
  • Kisebb csoport munkájának koordinációjában szerzett tapasztalat

Ajánlatunk

  • 13.havi bónusz
  • Irodai masszázs heti rendszerességgel
  • Lökéshullámterápia