Logisztikus
Debrecen

Logisztikus

Hivatkozási szám WHC013023
Logisztikus

Debrecen Vissza Logisztikus Hivatkozási szám WHC013023

Itt a helyed!

Feladatok

  • A raktár- és logisztikai területen megadott feladatok elvégzése
  • A logisztika és a készletgazdálkodás napi működtetése, a társterületekkel való kapcsolattartás
  • A raktárak és a logisztikai terület tisztántartása minden alkalommal
  • Targoncavezetés
  • A raktárhelyiségek és a munkakörnyezet folyamatos ellenőrzése
  • Kézi árumozgatás, árukezelés
  • Csomagolási műveletek
  • Javítóalkatrészek kiadása a műhelyek számára a raktárakból
  • Termékek ki-; és beáramlásának ellenőrzése
  • Biztosítja, hogy a beérkező alkatrészeket megfelelően fogadják az IT rendszerben, és hogy a szabályozási követelményeket, valamint a vállalati eljárásokat betartják
  • A szállítási megoldások optimalizálása (idő és költségek)

Elvárások

  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Angol középfokú, kommunikációs készség
  • Targoncavezetői engedély

Ajánlatunk

  • Kiemelkedő alapbér
  • Béren felüli juttatások
  • Egy műszakos munkarend (H-P)
  • Tiszta és barátságos környezet