Mérnökségi technikus
Solymár vonzáskörzete

Rugalmas irodai munkarend! Hivatkozási szám WHCSZ12117

Solymár vonzáskörzete Vissza Mérnökségi technikus Rugalmas irodai munkarend! Hivatkozási szám WHCSZ12117

Pest megyei világítástechnikai gyártócég számára keresünk Mérnökségi technikust.

Feladatok

  • Termékekkel kapcsolatos mechanikai, elektronikai tesztelési feladatok ellátása, a csoporthoz tartozó mérnökök, illetve külső szervezetek bevonásával
  • Teszt vizsgálatokhoz szükséges módszerek meghatározása
  • Tesztek előkészítése, végrehajtása, kiértékelése és dokumentálása belső vagy vevői specifikációk alapján
  • Tesztfolyamatok ellenőrzése, teszteredmények kielemzése
  • Fejlesztő csapat aktív támogatása speciális tesztek végrehajtásával
  • A laborban használatos gépek, berendezések, kéziszerszámok karbantartásának ellenőrzése
  • Mérnökségi csapatok támogatása, új termékek bevezetésében történő aktív részvétel
  • Tesztfolyamatok betartatása, a labor műszakilag naprakész állapotának megtartása

Elvárások

  • Középfokú gépész és/vagy villamos végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

Ajánlatunk

  • Motiváló bérezés
  • Cafetéria juttatás, éves bónusz, önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Közvetlen kollégák, jó hangulatú csapat