Debrecen

Nemzetközi Befektetési Szakértő

Járulj hozzá Te is Magyarország egyik legnagyobb zöldmezős beruházásának sikeréhez! Hivatkozási szám WHCSZ12448

Debrecen Vissza Nemzetközi Befektetési Szakértő Járulj hozzá Te is Magyarország egyik legnagyobb zöldmezős beruházásának sikeréhez! Hivatkozási szám WHCSZ12448

Feladatok

  • A vállalat valamennyi osztályának támogatása a gyárlétesítés és üzemeltetés során felmerülő befektetési kérdésekkel kapcsolatban;
  • A hatóságokkal, üzleti partnerekkel és külső ügynökségekkel való kapcsolattartás, tárgyalásokon való részvétel;
  • A vállalat képviselete a kormányzat megfelelő szerveivel a vállalatot érintő támogatásokkal kapcsolatban;
  • Projektértékelések, lehetőség- éskockázat elemzés készítés, pénzügyi modellek összeállítása;
  • Támogatás nyújtás a megvalósíthatósági tanulmányés egyéb jelentések készítésében;
  • Támogatás biztosítása a beruházásokkal kapcsolatos megállapodások feltételeinekfelülvizsgálatában.

Elvárások

  • MSc végzettség lehetőleg közgazdasági, pénzügyi, számviteli szakon;
  • Mélyreható pénzügyi modellezési és pénzügyi számviteli ismeretek;
  • Releváns üzleti tárgyalási tapasztalat;
  • Legalább két éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat;
  • A Big 8 könyvelőcégek, nemzetközi befektetési bankok vagya Big 8 stratégiai tanácsadó cégek valamelyikében szerzett tapasztalat;
  • 2-3 határon átnyúló beruházási, zöldmezős vagy vegyesvállalati projektben való részvétel;
  • Jó időgazdálkodási készség, különböző feladatok egyidejű kezelésének képessége;
  • Gyors és hatékony döntéshozó képesség, priorizálás, nyomás alatt történő hatékony munkavégzés;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Ajánlatunk

  • Nemzetközi környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag, bónuszlehetőség, prémium
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség;