Veresegyház

Parts Compliance Engineer

Hivatkozási szám WHCSZ12659

Veresegyház Vissza Parts Compliance Engineer Hivatkozási szám WHCSZ12659

Több, mint 1800 főt foglalkoztató, amerikai hátterű multinacionális gyártó partnerünk magyarországi globális operációs központja részére keresünk nemzetközi munkakultúrában és angol nyelvű környezetben dolgozni szerető munkatársat az alábbi pozícióba: Alkatrész-megfelelőségi mérnök

Feladatok

  • Turbina és generátor alkatrészek műszaki támogatása és validációja
  • Társosztályokkal és partnerekkel való kapcsolattartás (árajánlat, megrendelések, alkatrészkatalógusok)
  • Vevői igények ellenőrzése az alkalmazhatóság szempontjából
  • Hibaelemzés, gyökérokok kezelése
  • Képzések megtartása a társosztályok részére

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész, villamos, energetika, mechatronika)
  • Műszaki rajzok, anyagjegyzék ismerete
  • Folyékony ANGOL nyelvismeret
  • Proaktivitás, problémamegoldó készség
  • Folyamatfejlesztési szemléletmód

  • Hosszútávú együttműködés egy stabil és fejlődő iparági szektorban
  • Alapbéren felüli juttatások
  • A munkábajárást ingyenes céges buszjáratok teszik kényelmessé, saját gépkocsi-használat esetén pedig emelt szintű üzemanyag térítés biztosított
  • Éves bónusz