Országos

Sales Engineer / Mérnök Értékesítő

Hivatkozási szám WHCSZ12581

Országos Vissza Sales Engineer / Mérnök Értékesítő Hivatkozási szám WHCSZ12581

Vékony- és vastaglemezes fémszerkezet gyártó partnerünkhöz keresünk új munkatársat Mérnök Értékesítő pozícióba. (Német piaci jelenlét)

Feladatok

  • Potenciális új vevők felkeresése, projektmunkák felkutatása
  • Németországi ügyfélkör bővítése
  • Meglévő partnerek látogatása, folyamatos kapcsolattartás
  • A cég termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése, bemutatása
  • Szakmai tanácsadás egyedi igényekre szabva
  • Kereskedelmi ajánlatok és szerződések készítése a mérnök csapattal
  • Piaci információk szerzése
  • Versenytárs eleméz
  • Riportok készítése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség(gépészmérnök előny)
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség
  • Üzleti és vevőközpontú szemlélet
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Külföldre való utazási hajlandóság, partnerlátogatás céljából
  • Német kapcsolati rendszer megléte előny
  • Német erős tárgyalóképes és angol kommunikációképes nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Ajánlatunk

  • Céges autó
  • Versenyképes csomag
  • Változatos portfólió
  • Folyamatos fejlődési lehetőség