Technical Sales Manager
Győr

Magyar tulajdonú szerszámgyártó partnerünkhöz keresünk új munkatársat. Modern környezet, szakmailag felkészült, együttműködő csapat vár! Hivatkozási szám WHCSZ12587

Győr Vissza Technical Sales Manager Magyar tulajdonú szerszámgyártó partnerünkhöz keresünk új munkatársat. Modern környezet, szakmailag felkészült, együttműködő csapat vár! Hivatkozási szám WHCSZ12587

Jelentkezz most, és légy egy dinamikusan fejlődő, minősőségorientált vállalat Értékesítési Menedzsere!

Feladatok

  • Teljeskörű felelősség az értékesítési területért Magyarországon és Európában
  • Értékesítési stratégia kialakítása, célok meghatározása és azok elérése a cégvezetéssel együttműködve
  • Új piaci lehetőségek feltárása – fókuszálva a nem autóipari ágazatokra
  • Termékportfólió célzott pozicionálása a piacon
  • Kapcsolattartás kulcsfontosságú ügyfelekkel és partnerekkel
  • Műszaki projektek kezdeményezése és irányítása
  • Szoros együttműködés cégen belül a projektmenedzsmenttel
  • Szolgáltatási és keretszerződések tárgyalása, ügyintézése
  • Részvétel a termékfejlesztési folyamatokban és piaci trendek figyelemmel kísérése

Elvárások

  • Gépészmérnöki, vagy egyéb műszaki irányultságú végzettség
  • Autóipar működésének ismerete
  • Fémipari ismeret előny
  • Utazási hajlandóság országon vagy az EU-n belül
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás – előny, ha mindkettő van
  • Proaktív hozzáállás és képesség a problémamegoldásra
  • Jó kapcsolatteremtő képességek és ügyfélközpontú gondolkodás

  • Izgalmas munkavégzés egy globálisan aktív, közepes méretű családi vállalkozásban
  • Elkötelezett, együttműködő, szakmailag felkészült csapat
  • Változatos feladatok, önállóság a munkavégzés terén
  • Nyugodt, családias légkör
  • A munkakörnek és a teljesítménynek megfelelő juttatási csomag céges autóval
  • Biztosított eszközök: laptop, monitor, mobiltelefon