Pápa

Termékfelelős

Hivatkozási szám WHCSZ12690

Pápa Vissza Termékfelelős Hivatkozási szám WHCSZ12690

Pápai autóipari beszállító partnerünk részére keresünk Termékfelelős pozícióba kollégát!

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel és a beszállítókkal
  • Gyártáshoz szükséges alapanyagok folyamatos beszerzése
  • Gyártástervek elkészítése
  • QAD/SAP rendszerben adatok karbantartása, megrendelések rögzítése
  • Vevői reklamációk kezelése logisztikai témában

Elvárások

  • Preferáltan felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol és német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmas, határozott, magabiztos személyiség
  • Magasfokú teherbíró készség
  • Önálló munkavégzés
  • Magabiztos MS Office ismeretek (Excel, Word)

Ajánlatunk

  • 13.havi fizetés
  • Home Office lehetőség
  • Dolgozói kedvezménykártya
  • Ingyenes fitness bérlet
  • Céges események
  • Ingyenes jogi segítségnyújtás cégnél biztosított ügyvéd által
  • Ingyenes EAP szolgáltatás (munkavállalókat segítő program, ingyenes jogi, pénzügyi, pszichológiai tanácsadás)
  • Irodai masszás, lökéshullám terápia
  • Kiemelkedően magas összegű útiköltség térítés
  • Nyelvi, szakmai továbbképzések
  • Céges telefon, notebook