Betanított gépkezelő - Hilti
Kecskemét

Akár azonnali kezdés egy biztos hátterű cégnél! +36 30 416 5517 Hivatkozási szám WHC01162

Kecskemét Vissza Betanított gépkezelő - Hilti Akár azonnali kezdés egy biztos hátterű cégnél! +36 30 416 5517 Hivatkozási szám WHC01162

Ipari szerszámokat gyártó partnerünk betanított gépkezelőket keres 2 és 3 műszakos munkarendbe!

Feladatok

  • Automata vagy félig manuális termelőgépek kezelése, alapanyaggal való ellátása
  • Gépek kiszolgálása alapanyaggal, elkészült termékek ládába pakolása
  • Rendszeres minőségellenőrzés a gyártott darabokon
  • Mérések és hozzá tartozó dokumentáció kitöltése

Elvárások

  • Szakmunkásképző vagy szakközépiskolai végzettség előny, de az egyszerűbben elsajátítható munkafolyamatok esetén nem feltétel
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • 2 vagy 3 műszak vállalása
  • Precizitás, monotóniatűrés
  • Megbízhatóság

Ajánlatunk

  • Kiemelt bérezés!
  • Alapbér + cafeteria + bónuszok!
  • Céges buszjárat Nagykőrösről, Kiskunfélegyházáról
  • Munkaruha biztosítása
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Bejárási támogatás
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Jelölt ajánlási bónusz (60.000 Ft)