Főkönyvelő
Zalaegerszeg

Főkönyvelő

Új lehetőség Főkönyvelő pozícióban! Hivatkozási szám WHCSZ12782
Főkönyvelő

Zalaegerszeg Vissza Főkönyvelő Új lehetőség Főkönyvelő pozícióban! Hivatkozási szám WHCSZ12782

Feladatok

  • Vezetőként 2 fő számviteli munkatárs irányítása, feladatok koordinálása, ellenőrzése
  • Vevő és szállító analitikák átellenőrzése, összevezetése, kezelése
  • Bejövő- és kimenő számlák, bank, vegyes tételek, tárgyi eszköz könyvelés, nyilvántartás koordinálása
  • Kintlévőség egyeztetése
  • Értékcsökkenés elszámolása
  • Főkönyvi egyeztetések elvégzése
  • Adófolyószámla ellenőrzése
  • Havi és éves számviteli zárások elkészítése
  • Statisztikák elkészítése KSH felé
  • Adóbevallások készítése, kapcsolattartás a hatóságokkal
  • Mérleg, eredménykimutatás, üzleti jelentés elkészítése

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség regisztrációval
  • Legalább 5 év, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • SAP ismeret előny
  • Angol nyelvismeret előny

Ajánlatunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil munkahely
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet