Főkönyvelő
Kecskemét

Főkönyvelő

Főkönyvelő munkakörbe várjuk jelentkezésed! Hivatkozási szám WHCSZ11765
Főkönyvelő

Kecskemét Vissza Főkönyvelő Főkönyvelő munkakörbe várjuk jelentkezésed! Hivatkozási szám WHCSZ11765

Feladatok

  • A hatályos jogszabályoknak és a vállalat sztenderdjeinek megfelelő működés biztosítása
  • A vállalat teljeskörű pénzügyi/számviteli koordinációja, likviditás biztosítása
  • Vállalat adózási kérdéseinek teljeskörű koordinációja, bevallások ellenőrzése és benyújtása
  • Szerződések feltételeinek meghatározása és egyeztetése, szerződések ellenőrzése
  • Részvétel az éves beszámolók elkészítésében, adatszolgáltatás a cégcsoport konszolidált beszámolójához
  • Számlák igazoltatása az egyes társosztályok érintett projektjeit illetően
  • Könyvelő csapat munkájának az irányítása
  • Egy közepes méretű kapcsolt vállalkozás teljes körű könyvelése, bevallások elkészítése, KSH adat-szolgáltatás, éves beszámoló összeállítása
  • Hó végi zárásokban való aktív részvétel
  • Éves és évközi tervezésekben való részvétel
  • Külső és belső partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP)
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat (self billing, customer portal)
Előnyt jelent:
  • Autóiparban vagy fémipari területen szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Ajánlatunk

  • Vonzó bér
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Letelepedési támogatás, belépési bónusz, hűségbónusz, baba bónusz, nyugdíjkezdő támogatás
  • Ingyenes buszjárat vagy kiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyaránt
  • Stabil vállalati háttér