Debrecen

Folyamat minőségbiztosítási csoportvezető

További információ: +36 30 100 8474 Hivatkozási szám WHCSZ12742

Debrecen Vissza Folyamat minőségbiztosítási csoportvezető További információ: +36 30 100 8474 Hivatkozási szám WHCSZ12742

Debreceni gyártó partnerünk részére keresünk Process Quality Control Superviser pozícióba ambiciózus munkatársat!

Feladatok

  • A folyamatminőség-ellenőrzéshez szükséges különböző ellenőrzési folyamatrendszerek megvalósítása, az operatív visszajelzések biztosítása, gyártósor folyamatminőség biztosítása, a központ és a bázis által kijelölt ideiglenes feladatok elvégzése.
  • A helyszíni minőségi kockázatok és veszélyek azonosítása, a minőségi problémák nyomon követése és javítása, a zárt ciklusok irányítása, valamint a főbb problémákhoz, vevői panaszokhoz és biztonsághoz kapcsolódó javító intézkedések végrehajtásának nyomon követése.
  • Termeléssel kapcsolatos különböző eljárások és dokumentumok beiktatása.
  • A munkatársak fejlesztése a modulon belül. Feladati az alkalmazottak készségeinek bővítése, teljesítményük értékelése, fegyelmi ügyeik kezelése, munka irányítása, valamint a személyzet elhelyezése és tartalékolása.
  • A mérnöki műszaki ismeretek és a minőségellenőrzési technológia szakszerű alkalmazása, a helyszíni problémák elemzése, a problémák elhárítása, valamint a digitalizáció és az MI használatának előmozdítása a minőségirányításban.
  • A folyamatok és rendszerek optimalizálása a minőségi kockázatkezelés kapcsán, hatékony végrehajtásuk biztosítása. A minőségirányítás kvalitásának és hatékonyságának javítása, valamint a költségek csökkentése.
  • Kulcsproblémák, visszatérő problémák, rendszerproblémák feltárása, zárt-körű menedzsment rendszer problémáinak kezelése és minőségjavító projektek létrehozása, végrehajtása.
  • Ügyfélaudit, belső és közös auditok szervezése.
  • KPI nyomon követesé és elérése.
  • Mérnökök munkafolyamatainak és fejlődési lehetőségeiknek az irányítása.

Elvárások

  • BSC, vagy magasabb szintű végzettség. Minőségirányítási vagy releváns mérnöki szakirány.
  • Ipari tapasztalat, minőségirányítás és a minőségügyi eszközök alkalmazásának magas szintű ismerete.
  • Kiváló kommunikációs és kifejezőkészség, jártas a számítógépes irodai műveletekben, képes az olyan irodai szoftverek használatára, mint az Excel, PPT és Outlook. Jártas a minőségügyi eszközök alkalmazásában. (pl.: Minitab)
  • Több mint 3 éves munkatapasztalat a minőségirányítás területén, csapatvezetésben szerzett tapasztalat.
  • Az angol és a magyar nyelvek használata, mint szakmai nyelv.
  • Debreceni munkavégzés vállalása.

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőségek;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőség.