Folyamatmérnök
Veszprém

Hivatkozási szám WHCSZ12826

Veszprém Vissza Folyamatmérnök Hivatkozási szám WHCSZ12826

Piacvezető fogyasztási cikkeket gyártó és forgalmazó partnercégünkhöz Folyamatmérnök kollégát keresünk!

Feladatok

  • Termelési folyamatok és gyártó berendezések figyelemmel kísérése, támogatása, adatok gyűjtése, elemzése
  • Folyamatok fejlesztése az adatok elemzése alapján
  • Veszteség csökkentő akciók definiálása és megvalósítása
  • Termelési – Karbantartási – Quality osztállyal való szoros együttműködés
  • Standardok – Oktató lapok – készítése

Elvárások

  • Mérnöki végzettség (BSc) - mechatronika/ gépész/ villamos
  • Fejlődési szándék
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felelősségteljes, precíz és kreatív személyiség, aki szeret és tud is csapatban dolgozni

Ajánlatunk

  • Személyre szabott fejlődési lehetőség
  • Nyelvtanulási és gyakorlási lehetőség
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Vállalati laptop és mobiltelefon
  • Bejárási támogatás
  • Termékjuttatások