Gépbeállító
Szeged

Gépbeállító

Modern munkakörnyezet, hosszútávú munkalehetőség! Hivatkozási szám WHC01845
Gépbeállító

Szeged Vissza Gépbeállító Modern munkakörnyezet, hosszútávú munkalehetőség! Hivatkozási szám WHC01845

Tovább a jelentkezéshez

Szegedi partnercégünkhöz keresünk egy gépbeállítót, aki tovább erősítené a jelenlegi csapatot!

Rendelkezz targoncás jogosítvánnyal illetve gépbeállítói tapasztalattal és jelentkezz hozzánk, ha egy hosszútávú, biztos munkahelyet keresel!

Feladatok

  • A gyártáshoz szükséges anyagok előkészítése
  • Alapanyagok, termékek fizikai mozgatása
  • Munkaterület tisztán tartása, termelő berendezések karbantartása
  • Termelő berendezések üzemeltetése, felügyelete, késztermékek gyártása, csomagolása

Elvárások

  • Targoncás jogosítvány
  • Gépkezelői, gépbeállítói tapasztalat
  • Élelmiszeripari, gyógyszeripari, vagy vegyipari tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Hétfőtől-péntekig tartó munkavégzés, fix szabad hétvégék
  • Tiszta, modern, családias munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Innovatív vállalat