Gépészmérnök gyakornok
Győr

Gyakornoki helyet keresel? Jó helyen jársz. Jelentkezz hozzánk mérnök gyakornoki pozícióra még ma! Hivatkozási szám WHC02803

Győr Vissza Gépészmérnök gyakornok Gyakornoki helyet keresel? Jó helyen jársz. Jelentkezz hozzánk mérnök gyakornoki pozícióra még ma! Hivatkozási szám WHC02803

Győri partnerünkhöz keresünk diákokat gépészmérnök gyakornok pozícióba!

Feladatok

  • 2D műszaki rajzok készítése (Autocad, Inventor)
  • Dokumentációk készítése
  • Mérnök csapat segítése

Elvárások

  • Folyamatban lévő mérnöki tanulmányok
  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallatói jogviszony
  • Cad/cam ismerete

Ajánlatunk

  • Hosszútávú diákmunka
  • Br. 1704 Ft/óra