Hűtőgépész
Kiskunhalas

Hűtőgépész

Hivatkozási szám WHC01397
Hűtőgépész

Kiskunhalas Vissza Hűtőgépész Hivatkozási szám WHC01397

Kiskunhalasi partnerünk SAJÁT állományába keresünk hűtőgépészt!

Feladatok

  • Technológiai berendezések, rendszerek üzemeltetésével kapcsolatos hibaelhárító és megelőző karbantartási feladatok ellátása
  • A mindenkor érvényben lévő műszaki előírások betartása
  • Hűtőkompresszorok indítása és felügyelete
  • Az üzemi víz, melegvíz, gőzhálózat ellenőrzése
  • Az üzemeltetéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • HŰTÉSTECHNIKAI BERENDEZÉSKEZELŐ OKJ végzettség
  • 3/3-as munkarend vállalása 12 órában
  • Minimum 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság, dolgozni akarás

  • Stabil, kiszámítható jövedelem: Br. 450 000 - 500 000 Ft/hó
  • Cafeteria
  • Bejelentett munkaviszony
  • Bejárás támogatása
  • Hosszútávú munkalehetőség, saját állományban!