Debrecen

IQC engineer

További információ: +36 30 100 8474 Hivatkozási szám WHCSZ12739

Debrecen Vissza IQC engineer További információ: +36 30 100 8474 Hivatkozási szám WHCSZ12739

Debreceni gyártó partnerünk részére keresünk IQC Engineer pozícióba ambiciózus munkatársat!

Feladatok

  • Bejövő minőségellenőrzési csapat felépítése nulláról, csapattagok toborzása és képzése, képzés tartalmának és időzítésének optimalizálása és szabványosítása.
  • Bejövő minőségellenőrzési folyamatok, ellenőrzési utasítások és megelőző intézkedések kialakítása.
  • Beszállítóktól érkező bejövő anyagok elfogadásának és kiadásának felelőssége, valamint az ellenőrzés és feldolgozás során felmerülő minőségi problémák időben történő kezelése.
  • Teszt laboratórium korai kialakításának támogatása, tesztelési berendezések importálása és az üzemeltetési irányítás felügyelete.
  • Laboratóriumi mérési adatok összegzése és elemzése, tesztproblémák azonosítása és javítása.
  • Összehangolás a központi üzleti osztályokkal annak érdekében, hogy biztosítsák a tesztelési módszerek folyamatos és hatékony betartását.
  • Kulcsfontosságú problémák megoldásának vezetése és új monitorozási projektek végrehajtásának elősegítése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség természettudományos vagy mérnöki területen.
  • Jártasság minőségirányítási eszközökben, mint például a QC 7 technikák és az 8D analízis módszere.
  • Ismeretek a VDA 6.3 és 6.5 követelményeiről.
  • Kiváló kommunikációs képességek és kifejezőkészség, jártasság irodai szoftverek használatában.
  • Legalább egy év tapasztalat minőségirányításban vagy laboratórium-menedzsmentben.
  • Angol vagy kínai nyelv folyékony használata munkanyelvként.
  • Tiszta logikai gondolkodás és erős végrehajtóképesség.

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőségek;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőség.