Kapcsolószekrény szerelő
Österreich - Neutal

Ausztriai, kapcsolószekrény szerelői munkalehetőség, osztrák munkaviszonyban Hivatkozási szám WHC01296

Österreich - Neutal Vissza Kapcsolószekrény szerelő Ausztriai, kapcsolószekrény szerelői munkalehetőség, osztrák munkaviszonyban Hivatkozási szám WHC01296

Ausztriai partnercégünk részére, kollégákat keresünk osztrák munkajogviszonnyal, az alábbi térségben: Burgenland

Feladatok

  • Kapcsolószekrények műszaki rajzának olvasása, értelmezése
  • Elektronikai hálozatok felépítése, beépítése, javítása, finom munkák elvégzése
  • Szabályok szerint beszerelés utáni felülvizsgálatok elvégzése
  • Beszerelt kapcsolószekrények vizsgáztatása, dokumentálása

Elvárások

  • Három műszak vállalása
  • Ingázás egyéni megoldása (saját gépjárművel)
  • Elektronikai végzettség
  • Kommunikációképes német nyelvtudás

Ajánlatunk

  • Osztrák munkajogviszony
  • Fizetés 2800-3100 € bruttótól (végzettségtől függően)
  • Műszakpótlék a munkajogi normáknak megfelelően
  • Évi 5 hét szabadság
  • Hosszú távú munkalehetőség