Karbantartó
Szentgotthárd

Karbantartó

Karbantartó, villanyszerelő munkalehetőség gépész területen Szentgotthárdon Hivatkozási szám WHC012897
Karbantartó

Szentgotthárd Vissza Karbantartó Karbantartó, villanyszerelő munkalehetőség gépész területen Szentgotthárdon Hivatkozási szám WHC012897

Szentgotthárdra keresünk több műszakos (3-folyamatos) munkarendbe villamos és mechanikus karbantartót

Feladatok

  • Üzem gyártó-, valamint szerelősorainak karbantartása
  • Felmerülő napi problémák megoldása
  • Megelőző karbantartási feladatok elvégzése
  • Hibafeltárási tevékenységekben aktív részvétel

Elvárások

  • Szakirányú erősáramú vagy gépész középfokú végzettség
  • Műszaki rajz olvasási készség vagy kapcsolási rajz olvasási készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Ajánlatunk

  • Biztos, megbízható hosszútávú lehetőség
  • Több műszakos munkarend (3-folyamatos)
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes inflációkövető juttatási csomag
  • Próbaidőt követően cafetéria és egyéb céges bónuszok
  • Bejárási támogatás
  • Távoli jelöltek számára szálláslehetőség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk