Budapest (-Fót)

Junior Konfigurációs mérnök

Hivatkozási szám WHCSZ12140

Budapest (-Fót) Vissza Junior Konfigurációs mérnök Hivatkozási szám WHCSZ12140

A világ vezető gyártó cégének fóti központjában rezgésdiagnosztikai és irányítástechnikai vezérlőrendszerek összeszerelésével foglalkozik partnerünk, melyet egyedi vevői megrendelések alapján készítenek el. A berendezéseket olaj- és gázipari létesítmények energiaellátására, illetve gáztranzit vezetékek nyomásfokozó kompresszor állomásainál alkalmazzák szerte a világban és gyártása Európa szinten egyedülálló.

Feladatok

  • Felelős a vezérlőpaneleken végzett funkcionális integrációs és konfigurációs tevékenységekért. Ez magában foglalja a logikai és megjelenítő szoftverek integrálását a programozható logikai vezérlőkön (PLC) és az ember-gép interfészeken (HMI); az alrendszerek közötti vezetékes és soros interfész konfigurálása; ipari hálózati összetevők, például kapcsolók, kommunikációs átjárók, OSM-ek konfigurálása;
  • Tesztfolyamatok fejlesztési tevékenységeinek irányítása és koordinálása a koncepciótervezéstől a megoldás érvényesítéséig és kiadásáig.
  • Felelős az ügyfél-átvételi teszt lebonyolításáért és szervezéséért.
  • Projekttesztelési dokumentáció és eljárások kiadása; technikai támogatást nyújt a tesztelési és minőségi osztályoknak. belső tesztek során;
  • Változáskezelési (MoC) és véglegesítési tevékenységek végrehajtása a pre-FAT-ok és a FAT-ok között;
  • Technikai vezetés és változáskezelés biztosítása az ügyfelek által végzett gyári átvételi tesztekhez;
  • Technikai értekezletek részvétele a projektcsapattal, az ügyfelekkel és a beszállítókkal a projekt végrehajtása során; Vegyen részt a műszaki és programellenőrzéseken.
  • Szoros, napi együttműködés a műhelyben dolgozó alkalmazottakkal és a multinacionális BH csapatokkal projektek/üzleti igények nyomán.
  • Ütemezett FAT-megbeszélések a tesztelő csapattal

Elvárások

  • Pályakezdőket és tapasztaltabb kollégákat is várnak (diploma elvárás, de nem feltétlen csak villamosmérnöki szakon, nálunk sokkal inkább a tanulásra való nyitottság számít)
  • Rajzolvasási képesség
  • Analitikus gondolkodás
  • Nyitottság, egyenesség
  • Leadership skill --> inkább projektvezetői szemszögből

Ajánlatunk

  • Alapbéren felül bónusz, nagyjából 5-10%-kal számolj :)
  • Cafetéria
  • Bejárási támogatás 30 HUF / km