Lakatos
Veresegyház

Lakatos

Választható munkarend: 1 v. 2 műszak Hivatkozási szám WHC01658
Lakatos

Veresegyház Vissza Lakatos Választható munkarend: 1 v. 2 műszak Hivatkozási szám WHC01658

Lakatos munkalehetőség- Veresegyház

Feladatok

  • Munkavégzés a területen alkalmazott hegesztési technológia alapján
  • Egyengetés, horpasztás, csiszolás, hegesztési elő- és utómunkálatok
  • Berendezések kezelői karbantartása
  • Mérőeszközök használata
  • Munkaterület rendben tartása
  • Munkavégzés az előírások, szabályok követésével

Elvárások

  • Fémipari szakmunkás bizonyítvány vagy egyenértékű tapasztalat
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek

  • Bérezés megegyezés szerint: tapasztalat és végzettség függvényében
  • Cafetéria juttatás a belépés napjától: br. 30.000 Ft
  • Műszakpótlék: délutáni 30%
  • Választható műszak: 1 műszak, 2 műszak
  • Étkezés támogatás: Ebéd menü kedvezményes áron
  • Egészségbiztosítás: belépés napjától (orvosi konzultáció, elsőbbségi időpont)
  • Munkavédelmi felszerelés: belépés napjától (méretre szabás, mosást a cég vállalja)
  • Utazási költségtérítés: nettó 47 Ft/km! vagy Ingyenes cégesbusz
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Modern munkakörnyezet
  • Korrekt vezetőség