Mechanikus szerelő
Veresegyház

Cégesbusz, választható munkarend Hivatkozási szám WHC01717

Veresegyház Vissza Mechanikus szerelő Cégesbusz, választható munkarend Hivatkozási szám WHC01717

Várjuk jelentkezését önéletrajz feltöltésével

Feladatok

  • Erőművi alkatrészek-szerelési folyamata
  • Munkafolyamatok végrehajtása a műszakvezető/ termelési koordinátor/ mérnök irányításával.
  • A szükséges lakatos illetve szét- és összeszerelési tevékenységek előkészítése és végrehajtása
  • A termeléshez szükséges szerszámok és készülékek meghatározása
  • Gyártás fejlesztése, termelékenység növelő akciók bevezetése
  • Munkafolyamatokhoz kapcsolódó rendszerek használata

Elvárások

  • Szakirányú szakmunkás végzettség: (mechanikai műszerész, technikus, lakatos)
  • Szerelési gyakorlat : erőművi, gépészeti (csőhálózati), erősáramú, ipari gyakorlat
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Precíz, alapos munkavégzés
  • Önálló munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Előny: Jogosítvány targoncához és emelőgép kezelői OKJ

  • Bérezés megegyezés szerint - tapasztalat és végzettség függvényében
  • Cafetéria juttatás a belépés napjától
  • 1,2 műszak
  • Műszakpótlék: délutáni 30%
  • Étkezés támogatás: Ebéd menü kedvezményes áron
  • Egészségbiztosítás: belépés napjától (orvosi konzultáció, elsőbbségi időpont)
  • Munkavédelmi felszerelés: belépés napjától (méretre szabás, mosást a cég vállalja)
  • Utazási költségtérítés: 43 ft/km
  • Céges buszjárat
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Modern munkakörnyezet
  • Korrekt vezetőség
  • Sportolási lehetőség