Operátor
Kecskemét

Operátor

Hivatkozási szám WHC012726
Operátor

Kecskemét Vissza Operátor Hivatkozási szám WHC012726

Kecskeméti alkalmi munkalehetőség

Feladatok

  • TWA-k összegyűjtése, összekészítése és összeszerelése az ügyfél igényei szerint
  • TWA-k összegyűjtése, összekészítése és szétszerelése a munkautasítás szerint
  • Kerekek és gumiabroncsok, illetve alkatrészek, a termelési sorra való emelése
  • Megfelelő szelepszár megfelelő kerékelemre való szerelése
  • Ellensúly képezése az ismert specifikációk szerint
  • A gépek működtetése
  • Az alkatrészek/komponensek, szerelvények minőségre vonatkozó vizuális ellenőrzése
  • Hiba, eltérések esetén a műszakvezető tájékoztatása
  • A rendelkezésre álló termeléshez szükséges segédanyagok (szappan, stb.) lekérdezése
  • Az előírt munkautasítások, kezelési útmutatók szerinti biztonságos munkavégzés, a karbantartási utasításban szereplő napi karbantartások, tisztítások elvégzése a műszakvezető irányítása szerint
  • A termelési irányelvek, folyamatok karbantartása az IATF 16949 és 14001-nek megfelelően
  • A biztonsági előírások és a rend betartása az üzem teljes területén
  • A termelés egyéb folyamatainak ismerete és ellátása a felettes igényei szerint
  • Az előírt egyéni védőeszközök viselése, használata munkavégzés közben
  • A sérült, védelmi képességét veszített Egyéni Védőeszköz (EVE) azonnali cseréjének kérése felettesétől
  • Sérülés, baleset, majdnem-baleset azonnali jelentése a vezetőnek, közreműködés a kivizsgálási folyamatban, helyesbítő intézkedések meghatározásában, megvalósításában
  • Részvétel a cég által szervezett tűz-, munka-, környezetvédelmi oktatásokon, programokon
  • A keletkező hulladékok szelektív gyűjtése a környezetszennyezés és az újrahasznosíthatóság érdekében

Elvárások

  • Termelési cégnél szerzett tapasztalat
  • Gumiköpenyek és felnikkel kapcsolatos műszaki és mértéki tapasztalat
  • Minőségorientáltság és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, motiváció, kezdeményező-készség
  • Csapatjátékos készségek
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó fizikai állóképesség

Ajánlatunk

  • Alkalmi munkakör
  • Bruttó: 2000 Ft/óra
  • Bejelentett munkalehetőség