Pénzügyi gyakornok - Diákmunka
Székesfehérvár

Pénzügy-számviteli szakon tanulsz és gyakorlati helyet keresel? Hivatkozási szám WHC02303

Székesfehérvár Vissza Pénzügyi gyakornok - Diákmunka Pénzügy-számviteli szakon tanulsz és gyakorlati helyet keresel? Hivatkozási szám WHC02303

Partnerünk, több mint 20 éve gyárt Magyarországon olyan ipari szerelvényeket, csapokat melyek a vegyipari, gyógyszeripari és energetikai alkalmazások minőségi követelményeinek magas szintű kielégítésére alkalmasak.

Székesfehérvári telephelyükön a következő pozíció betöltésére keresnek új munkatársat: pénzügyi gyakornok!

Feladatok

  • Számlák formai ellenőrzése, iktatása, kontírozása
  • Számlák könyvelése
  • Analitika, főkönyv egyeztetés
  • Kalkulációk készítésében való részvétel
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Folyamatban lévő pénzügyi vagy számviteli tanulmányok
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • Minimum heti 20 órát tudsz vállalni

Ajánlatunk

  • br. 1874 Ft/óra
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • Családias hangulat
  • Tudunk szakmai gyakorlatot igazolni