Debrecen

SQA Engineer (LPA) (System QA and Layered Process Audit)

További információ: +36 30 100 8474 Hivatkozási szám WHCSZ12748

Debrecen Vissza SQA Engineer (LPA) (System QA and Layered Process Audit) További információ: +36 30 100 8474 Hivatkozási szám WHCSZ12748

Debreceni gyártó partnerünk részére keresünk SQA Engineer pozícióba ambiciózus munkatársat!

Feladatok

  • Részt vesz a rendszerdokumentumok fordításában és felülvizsgálatában.
  • Segítségnyújtás a mérnököknek az LPA (Layered Process Audit) terveinek készítésében és a helyszíni LPA auditok támogatásában.
  • Minőségügyi tevékenységek tervezése és végrehajtása.
  • Helyi minőségügyi csapat képzése és tanúsítása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség Természetudományos és mérnöki területen (az autóiparral kapcsolatos ismeretek előnyt jelentenek).
  • Jártasság fordításban/értelmezésben.
  • Tapasztalat helyszíni tolmácsolásban.
  • Folyékony angol nyelvtudás (a magyar anyanyelvű jelentkezők előnyt élveznek).
  • Jó kommunikáció, problémamegoldás, rugalmasság, kapcsolatteremtő készség.
  • Gyors tanulási képesség; megoldásorientált gondolkodásmód; képes a stresszes helyzetek kezelésére; tiszteli a vállalat értékeit és csapatmunkára törekszik.

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőségek;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőség.