Számviteli csoportvezető
Ercsi

Csatlakozz egy autóalkatrész gyártó nemzetközi vállalathoz, mint Számviteli csoportvezető! Hivatkozási szám WHCSZ12744

Ercsi Vissza Számviteli csoportvezető Csatlakozz egy autóalkatrész gyártó nemzetközi vállalathoz, mint Számviteli csoportvezető! Hivatkozási szám WHCSZ12744

Feladatok

  • A vállalat teljes körű könyvelésének koordinálása
  • Zárási feladatok koordinálása
  • Heti, havi, negyedéves belső jelentések elkészítésben való részvétel
  • Adóbevallások teljes körű ügyintézése
  • Éves audit koordinálása
  • Beszámoló készítése
  • Üzleti tervezésben való részvétel
  • Kapcsolattartás regionális és anyavállalati szinten
  • A jogszabályi változások figyelemmel kísérése és alkalmazása a számviteli tevékenységben
  • Utalások rögzítése és ellenőrzése magyar és nemzetközi banki portálokon
  • Statisztikai jelentések készítése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú és regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Számviteli és adózási ismeretek
  • Minimum 5 év könyvelői tapasztalat
  • Minimum középfokú angol nyelvismeret
  • Gyakorlatias MS Office használat (Excel, Word)
  • Csapatmunka, jó kommunikáció, problémamegoldó és vezetői készség
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság és felelősségtudat

Ajánlatunk

  • Vonzó bér
  • Munkába járási költségtérítés
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Cafeteria juttatás
  • Kedvezményes étkezés
  • Változatos munka multinacionális vállalati környezetben
  • Home Office