Villanyszerelő
Debrecen, 2024.07.25.

Kiemelkedő villanyszerelői lehetőség Debrecenben Hivatkozási szám WHC013177

Debrecen Vissza Villanyszerelő Kiemelkedő villanyszerelői lehetőség Debrecenben Hivatkozási szám WHC0131772024.07.25.

Debrecen legnagyobb autógyártó vállalatába keresünk villanyszerelő kollégát 2 műszakos munkarendbe!

Feladatok

  • A villamos energia ellátási feladatok végrehajtásában történő közvetlen operatív munkavégzés
  • Hibabejelentések kezelése, hibák megoldása
  • A szakmai terület tevékenységével kapcsolatos ellenőrzési, karbantartási és javítási munkálatok elvégzése
  • A szakmai terület működési hiányosságainak feltárása, javaslattétel a munkamódszerének javítására
  • Munkavédelmi, szakmai és munkafolyamat utasítások megismerése, ezek betartása
  • A szolgáltatási területhez kapcsolódó eltérések feltárása, dokumentálása

Elvárások

  • Szakmunkás végzettség (villanyszerelő)
  • Épületüzemeltetési és épületautomatizálási ismeretek
  • Problémamegoldó képesség
  • MS Office ismeret
  • Szolgáltatói és rendszerszemlélet

Ajánlatunk

  • Versenyképes alapbér tapasztalati szint alapján
  • Mozgóbér - próbaidő után, a havi alapbér 8,33 %-a
  • Cafeteria