Controlling Team Leader
Kecskemét

Mindened a Kontrolling? Emellett vezetői attitűd is jellemez? Hivatkozási szám WHCSZ12790

Kecskemét Vissza Controlling Team Leader Mindened a Kontrolling? Emellett vezetői attitűd is jellemez? Hivatkozási szám WHCSZ12790

Feladatok

  • Egy 4-5 főből álló csapat vezetése, koordinálása
  • KPI riportok karbantartása, jóváhagyása napi/heti/havi rendszerességgel
  • Havi zárások controlling feladatainak határidőre történő ellátása
  • Elhatárolások előkészítése, feladása
  • Értékcsökkenés előkészítése
  • Havi pénzügyi riport előkészítése, ellenőrzése
  • Havi forecast előkészítése, havi divízió riport összeállítása
  • Részvétel az éves tervezési folyamatban (Budget)
  • Részvétel a külső, illetve belső auditokon

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Magabiztos folyékony angol nyelvtudás
  • Pénzügyi területen szerzett min. 5 éves kontrolling tapasztalat
  • Kiemelkedő Excel tudás
  • Vezető attitű és együttműködő képesség
  • SAP ismeret
  • Autóiparban vagy fémipari területen szerzett tapasztalat

Ajánlatunk

  • Vonzó alapbér
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Letelepedési támogatás, belépési bónusz, hűségbónusz, baba bónusz, nyugdíjkezdő támogatás
  • Ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
  • Bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyaránt
  • Stabil vállalati háttér